Від 279 гривень: Wizz Air відкриває нові маршрути зі Львова та відновлює польоти з Харкова

Угорський лоукостер Wizz Air оголосив про відкриття трьох нових маршрутів зі Львова та відновлення польотів до Харкова. Лише нещодавно у компанії Wizz Air заявили, що відкривають новий напрямок зі Львова до Лондона. Як повідомляє Канал 24 з посиланням на Аvianews, вже у 2018 році українці зможуть відвідувати ще кілька європейських міст.

Wizz Air відкриває нові маршрути зі Львова та відновлює польоти з Харкова

Зокрема, компанія відкриє з 26 березня рейси зі Львова до Гданська, з 21 травня курсуватимуть ще літаки й у німецький Дортмунд.

Перельоти по усіх трьох напрямках будуть виконуватися двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю, а з 20 червня в середу та неділю виконуватимуться додаткові рейси у Катовіце.

Ціни квитків на рейси Львів – Гданськ і Львів – Катовіце стартують від 279 гривень в одну сторону, на рейси Львів – Дортмунд — від 719 гривень в одну сторону.

Також Wizz Air відновлює рейси до Харкова. З 5 квітня 2018 року лоукостер почне здійснювати двічі на тиждень рейси у Дортмунд – у четвер та неділю. Ціни на квитки стартують від 869 гривень в одну сторону.

З 20 червня щосереди і щоп’ятниці можна буде полетіти літаком з Харкова до Катовіце. Ціна на квиток – від 579 гривень.

 

COMMENTS