65 студентів з усієї країни завітали до Херсонщини на молодіжний форум

Молодість – фундамент для серйозного, складного життя. Саме сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям – вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни. Важливо, коли вже сьогодні молодь займає активну соціальну позицію, вміє відстоювати свої принципи і погляди, досягає успіхів у різних областях – навчанні, спорті, політиці, бізнесі.

Такими слова заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь урочисто відкрив всеукраїнський молодіжний форум  Student Education Wave Forum TAVRIA 2017, який відбувся за підтримки облдержадміністрації та благодійного фонду Андрія Гордєєва, передає прес-служба Херсонської ОДА.

Метою «Student Education Wave Forum TAVRIA 2017» є розвиток лідерського потенціалу студентської молоді, підвищення рівня знань учасників у питаннях забезпечення якості вищої освіти та обміну досвідом громадської діяльності.

Загалом у Всеукраїнському форумі Student Education Wave Forum TAVRIA 2017 візьмуть участь 65 студентів з усієї країни.

Спілкуючись з молоддю, Андрій Балонь зазначив, що Україна стрімко розвивається, і її подальша доля безпосередньо залежить від того, наскільки ви будете патріотичні, впевнені у майбутньому, здатні мобілізувати свої духовні і фізичні сили на благо України.

«Нехай цей форум допоможе вам розвинути лідерські якості, сприятиме підвищенню ваших знань, послужить самовдосконаленню кожного з вас і просто подарує нові враження і нових друзів», – зазначив Андрій Балонь та побажав всім успіхів у роботі.

В рамках проведення форуму, який триватиме протягом п’яти днів, відбудеться святкування Дня молоді. Під час форуму планується презентація онлайн-порталів неформальної освіти, стимуляція участі студентів в акредитації освітніх програм, тренінги від членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, обговорення законопроекту «Про освіту» та інше.

У свою чергу голова ГО «Молодіжна антикорупційна агенція» Микита Андрєєв подякував керівництву області за підтримку та бездоганну організацію проведення форуму Student Education Wave Forum TAVRIA 2017.

 

COMMENTS