Актори вистави «Анна Кареніна» у захваті від Нової Каховки та Палацу культури

28 листопада, на сцені Палацу культури відбувся показ театральної вистави за мотивами роману Льва Толстого «Анна Кареніна». Драму у двох діях зіграли народна артистка України Ольга Сумська, Діана Рогова, Ірина Рощіна, Анатолій Любченко та інші.

Вистава пройшла зі справжнім аншлагом і була сприйнята глядачами з великим захопленням. Та варто зазначити, що гарні враження в цей вечір отримали не лише глядачі, а й самі актори, які поділились своїми емоціями на сторінках в соціальних мережах.

Так заслужена артистка України Ольга Сумська в своєму Instagram написала:

«НОВА КАХОВКА! Давно не була в цьому місті… Просто вражена. Друзі, який ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ! Все на вищому рівні. І це після того, як заклад горів! Проведено реставрацію і повний ремонт будівлі минулого століття. Яка зала, прекрасні гримерні, навіть куліси з шовку, мармуровий хол і є гаряча вода… Відчувається дбайливе ставлення місцевої влади до КУЛЬТУРИ! Браво!»

View this post on Instagram

НОВА КАХОВКА!Давно не була в цьому місті..Просто вражена..Друзі,який ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ!Все на вищому рівні.І це після того,як заклад горів!Проведено реставрацію і повний ремонт будівлі минулого століття.Яка зала,прекрасні гримерні,навіть куліси з шовку,мармуровий хол і є гаряча вода..Відчувається дбайливе ставлення місцевої влади до КУЛЬТУРИ!Браво! #новакаховка #аннакареніна #аннакаренина🎭

A post shared by Ольга Сумская (@olgasumska) on

Була вражена нашим Палацом культури і актриса Ірина Рощіна, про що вона розповідає на своїй сторінці в Instagram.

COMMENTS