Акція «Милосердя»: щиро дякуємо благодійникам

У Новій Каховці до проведення щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана долучилися багато підприємств, організацій, благодійників, підприємців.

Як повідомила директор територіального центру соціального обслуговування Л.Логвінова, ними були направлені листи до керівників підприємств, установ та організацій з проханням підтримати благодійну акцію та надати посильну грошову допомогу одиноким громадянам похилого віку, ветеранам праці та інвалідам. Як результат, на спеціальний рахунок терцентру надійшло 6473 грн.

Керівник терцентру висловлює щиру подяку за надану допомогу колективам КП «НК ШЕУ» (1000 грн.), ТОВ «Новий світ» (300 грн.), ТОВ «Стоматологічна поліклініка» (300 грн.), магазину «Океан» (ПП В.Качмарик, 200 грн.), міського військкомату (448 грн.), автовокзалу (260 грн.), відділу освіти (100 грн.), територіального центру соціального обслуговування (850 грн.), управління праці та соціального захисту населення (810 грн.), ТОВ «Фітомед Лтд» (1000 грн.), дитячого садочку № 7 (175 грн.), центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів (280 грн.), Пенсійного фонду (200 грн.), архівного відділу (100 грн.), гімназії (350 грн.), дитячого садочку №11 «Золотий ключик» (100 грн.).

До Міжнародного дня людей похилого віку 13 ветеранам з числа одиноких громадян, ветеранів праці,  якими опікується територіальний центр, надано грошову допомогу у сумі 2508 грн.

Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» триває, кошти, що надійшли та знаходяться на благодійному рахунку будуть роздані інвалідам, одиноким пенсіонерам, що потребують грошової допомоги до Міжнародного дня інвалідів.

Спеціалісти терцентру висловлюють щиру подяку за надану допомогу у проведенні акції «Милосердя» З.Мороз (ТОВ «Південмлин»), яка забезпечила громадян похилого віку макаронними виробами та борошном у кількості 208 кг. Велике спасибі за підготовку та проведення благодійних обідів начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі Новокаховського виконкому Т.Малій, бару «Роджер» (ТОВ «Гріс», директор В.Сікоза), кафе «Супутник» (В.Олійник), їдальні «Смачна країна» (Т.Лобанова), кафе «Харчевня» (Т.Подунай), «Саламандра» (А.Гарбар), «Марина» (О.Талько).

Територіальний центр також висловлює велику подяку за солодкі дарунки до святкового столу  С.Стародубцю (м-н «Світ техніки») та Ю.Тимощуку (Бериславський хлібозавод), а особливо – Наталії Безп’ятій (БФ «Нова Каховка»).

Милосердя й увагу до похилих людей необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. Старість не омине нікого. Для вас – це лише краплина уваги, а для людей похилого віку – океан доброти, для вас – це миттєвий порух душі, а для них – невимовне почуття вдячності і щастя, для вас – це хвилина, а для них – останні миті, зігріті теплом вашого серця.

COMMENTS