Андрій Гордєєв відзначив новокаховських спортсменів

Сьогодні, 4 серпня, в Херсонській облдержадміністрації очільник області Андрій Гордєєв разом із заступником Андрієм Балонем, народним депутатом Олександром Співаковським зустрівся з кращими спортсменами головних змагань світового рівня серед неолімпійських видів спорту – Х Всесвітніх ігор, які проходили у м. Вроцлаві (Польща).

Херсонщина пишається кращими спортсменами Х Всесвітніх ігор

Андрій Гордєєв подякував тренерам та спортсменам за безцінний вклад у розвиток  Херсонського спорту. Та попрохав залучити якомога більше дітей до спортивних шкіл та секцій. Також під час зустрічі зі спортсменами було порушено ряд проблемних питань, які потребують негайного вирішення.

У День Незалежності України, 24 серпня, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручить одноразові стипендії спортсменам та їх тренерам. Серед відзначених новокаховчанка Юлія Кисельова та її тренер Владислав Піскунов. Сьогодні вони з рук губернатор отримали сертифікати на одержання 60 та 30 тис. грн. відповідно.

Рішення про виділення коштів спортсменам одразу після змагань, а не наприкінці року було підтримано членами координаційної ради з питань розвитку фізичної культури і спорту в області одноголосно.

Наші вітання Юлії та її тренеру Владиславу із заслуженою нагородою!

COMMENTS