Анонс свіжого випуску газети “Нова Каховка”

Вийшов з друку черговий номер газети «Нова Каховка». До уваги читачів – низка цікавих та різноманітних матеріалів.

Одразу три меморіальні дошки в знак вшанування загиблих в зоні проведення АТО новокаховчан – Романа Гавриленка,  Валерія Вахненка та Віталія Галети –  були встановлені у нашому місті. Репортаж «Мамо,  у мене всього одне життя…» з траурних мітингів читайте   на першій сторінці.

Нова Каховка разом з усією країною і планетою відзначила Міжнародний день вишиванки.  З репортажем  про святкування, а також про дефіле вишиванок, яке відбувалось у картинній галереї,  можна ознайомитись на другій сторінці тижневика.

Позавчора до Києва  вирушив наш земляк Павло Стрюк, член збірної України на іграх Нескорених, аби взяти участь  у травневих навчально-тренувальних зборах, що відбуватимуться на Трухановому острову. Про історію ігр Нескорених читайте у матеріалі  «Нескорений Павло Стрюк».

Співавтор «Нової Каховки» Сергій Пантоненко  минулого тижня  побував на відкритті пам,ятного знаку біля литовської вежі у селі Веселе і розповів про те, як проходило засідання міжнародного круглого столу «Україна і Литва крізь віки». Читайте його статтю «Біля Вітовтової вежі встановлено  пам’ятний знак».

Наш читач, який відрекомендувався Миколою Петровичем, щодо статті у минулому номері «Танцуйте,  чтобы спастись от гипертонии», поділився своїми знаннями про те, як лікуватися від захворювання за допомогою гострого перця. Тим, хто потерпає від високого тиску, буде корисно.

Уряд прийняв нову постанову щодо спрощення порядку надання субсидій, тож про новації розповість начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці і соціального захисту населення Нелі Плохотнюк у  матеріалі  «Програму житлових субсидій підрихтували».

Минулого тижня  Херсонщина і Нова Каховка зокрема приймали  делегатів 4-го Таврійського туристичного конгресу. Про те, що показували гостям, у публікації «Подорожуємо півднем» розповіла Яна Малига.

Читайте черговий номер «Нової Каховки» та будьте в курсі  усіх міських подій!

 

COMMENTS