Архівні справи

Станом на 1 липня 2017 року в архівному відділі Новокаховської міської ради виконано 898 запитів соціально-правового, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.

26 червня 2017 року відбулося засідання експертної комісії, на якому розглянуто проекти документів, надані установами та підприємствами міста, а саме: описи справ постійного зберігання – 79 од. зб., з кадрових питань (особового складу) – 70 од. зб., акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду – 352 од. зб., номенклатуру справ на 2017 рік – 234 поз., інструкція з діловодства за зверненнями громадян, положення про архівний підрозділ.

У червні 2017 року проведено комплексне перевіряння стану діловодства, організації роботи експертної комісії, збереженості архівних документів в Управлінні праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради. За результатами перевірки надано консультації щодо покращення організації діловодства та архіву.

Проведено перевірку наявності і стану документів з кадрових питань (особового складу) архівного фонду Центр електрозв’язку № 6 м. Нова Каховка Херсонської філії Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком».

Л. Сироїжко, начальник архівного відділу Новокаховської міської ради  

COMMENTS