Авантюра Вінника не пройшла! Треба погодження з ОБСЄ, НАТО, США

Як ми вже повідомляли нардеп Іван Вінник своїм законопроектом №6688 ініціював атаку на свободу слова та мав на меті дозволити органам влади без рішення суду блокувати будь-які Інтернет – сайти.

Законопроект про блокування сайтів доопрацюють із західними партнерамиЙого “витвір” збурив усю інтернет-спільноту країни. Це “Нова атака на свободу слова!” – так охарактеризував цей законопроект голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

До честі більшості депутатського корпусу, законопроект навіть не був проголосований за включення до порядку денного поточної сесії.

Нищівна критика пролунала і від європейської спільноти, особливо від представників ОБСЄ.

Отримавши облизня, Іван Вінник змушенний був “врубити” задню і почав виправдовувати свою “дурню” при першій публічній нагоді. Ось що з цього приводу передаеє інформаційне агенство УНН:

Законопроект, який дозволяє блокувати інформаційні ресурси без рішення суду, буде доопрацьований разом із західними партнерами України. Про це в кулуарах парламенту заявив народний депутат, член комітету з нацбезпеки та оборони Іван Вінник.

“Ми проведемо комітет (з нацбезпеки — ред.) і запросимо представників ОБСЄ долучитись до робочої групи, яка почне працювати наступного тижня на базі комітету з нацбезпеки… Після того, як ми отримаємо текст збалансований (законопроекту про блокування інформаційних ресурсів — ред.) і погоджений в тому числі з нашими західними партнерами, які працюють в Україні, це представники ОБСЄ, НАТО, США — ми внесемо його (на голосування — ред.) як доопрацьований. Після того Україна зможе отримати збалансоване законодавство, яке захистить свободу слова, відокремить його від будь-яких елементів пропаганди”, — повідомив Вінник.

Раніше представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір висловив стурбованість з приводу законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері”, оскільки це може поставити під загрозу вільний доступ до інформації в Інтернеті.

Таким чином, сам нардеп визнає, що “…Після того Україна зможе отримати збалансоване законодавство…”. А навіщо ж тоді подавати до Верховної Ради законопрект, який був геть розбалансований? Мабуть для того “…Дабы дурь каждого видна была!”…

Вітаємо нашого обранця з черговим політичним ляпом!

COMMENTS