“Барвограй” талантів Нової Каховки

У Новій Каховці відбувся міський етап щорічного обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй» серед учнів, вихованців, слухачів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, в  якому  взяли участь   756  учнів.

Конкурс проводився у  наступних номінаціях: «Вокал», «Музичне виконавство», «Фольклор», «Хореографічне мистецтво», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Фотомистецтво», «Театральне мистецтво» та «Художнє слово».

Огляд тривав тиждень. За цей час свою майстерність  демонстрували вокальні ансамблі, солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, танцювальні та театральні колективи. Хореографічні колективи дивували різноманітністю, яскравістю, майстерністю. Студії образотворчого мистецтва, гуртки декоративно-прикладного мистецтва, окремі виконавці, які представили на розсуд журі  творчі роботи з живопису, графіки, скульптури, різних напрямків декоративно-прикладного мистецтва та персональні виставки, – порадували і цього року цікавими роботами.

Вимоги до виступу колективів та окремих виконавців були високими. Серед основних:   художній рівень репертуару та якість виконавської майстерності; відповідність творчих доробок  віковим можливостям виконавців; реалізація художнього задуму, емоційність виступу; сценічна культура, оригінальність номеру і багато інших вимог. Як зазначають спеціалісти, складно виділити найкращих, адже  рівень колективів та окремих виконавців зріс у порівняні з минулим роком.

Завдяки роботі професійного журі, до складу якого входили Заслужені працівники культури України, викладачі музичної та школи мистецтв, будинку дитячої творчості, визначені переможці, які  і потраплять до фінального етапу обласного конкурсу. Він  відбудеться 3 травня у міському Палаці культури.

Організатори дякують усім учасникам за прикладені зусилля, їхнім батькам, а також  керівникам колективів, директорам шкіл, заступникам директорів  з виховної роботи, батькам за небайдужість  до дитячої творчості!

 

COMMENTS