Басейн із золотою рибкою

Міський голова зустрівся з директором ТОВ «АТМ-інвест», яке займається проектуванням і будівництвом спортивних комплексів з басейнами. Проведено перші попередні переговори.

Це товариство – визнаний лідер галузі, знаний як в Україні, так і далеко за її межами. Фірма проектувала і будує практично всі водноспортивні комплекси і басейни, в тому числі й аквапарки, на території України. Працює, використовуючи нестандартні підходи в області впровадження новітніх технологій та інноваційних рішень, з виконанням всіх вимог міжнародного законодавства. Головною метою зустрічі було познайомитися з роботою компанії, а також обговорити можливу участь у тендері на проектування майбутнього спортивного комплексу з басейном у Новій Каховці.

«Представники «АТМ-інвест» оглянули земельну ділянку, де заплановане будівництво. Впродовж двох тижнів спеціалісти пообіцяли підготувати пропозиції щодо найбільш оптимального варіанту з урахуванням особливостей нашого міста, – розповів Володимир Коваленко. – Планується залучення широкого кола дітей на секції плавання і взагалі розвиток водних видів спорту, наскільки це дозволятимуть можливості. Не варто забувати, що близько 30% нашого населення – пенсіонери, і потребами цих людей не можна нехтувати. Комплекс має стати універсальним центром для спорту, тренувань, сімейного відпочинку, реабілітації і здорових розваг. Тобто програма максимум. Компанія має стандартні проекти, але тут готові розробити на основі базового новий, спеціально для Нової Каховки. Крім того, імпонує й те, що товариство має свій підхід до проектування: найперше спеціалісти вираховують витрати на експлуатацію і роблять їх найоптимальнішими». Додамо: навіть якщо їх попросити побудувати один басейн з гарячою водою, другий – з холодною і третій без води для тих, хто не вміє плавати.

COMMENTS