Щороку 3-го грудня в Україні, як і у всьому світі, відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю.

Це не просто категорія суспільства, це – окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з особливими потребами.

Одним з напрямів роботи Фонду соціального страхування України є турбота про тих, хто став інвалідом в результаті отриманих на виробництві травм або професійних захворювань. Нині у Новокаховському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду на обслуговуванні перебувають 207 інвалідів праці. Відділення разом з закладами охорони здоров’я за призначенням лікарів забезпечує інвалідів лікуванням в санаторно-курортних, лікувально-профілактичних та реабілітаційних закладах, протезно-ортопедичними виробами, окулярами, слуховими апаратами, зубопротезуванням, соціальними засобами пересування та автомобілями, ліками.

Новокаховське відділення Фонду соціального страхування України висловлює підтримку людям з обмеженими фізичними можливостями, бажає всім інвалідам міцного здоров’я, життєвої сили, оптимізму, родинного затишку, шанобливого й поважного ставлення оточуючих, а головне – миру!

Дякуємо всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги, – реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Новокаховське відділення Фонду соціального страхування