Бійки за безкоштовні ліки?

Сьогодні, 10 травня, у великій залі виконкому відбулася апаратна нарада, під час якої було підведено підсумки щодо організації святкування 72-ї річниці з Дня Перемоги над фашистськими загарбниками.

Окрім цих обговорень, міський голова Володимир Коваленко дав робочі доручення керівникам комунальних підприємств і відділів виконкому. Зокрема, він акцентував увагу присутніх на співпраці комунальників із нещодавно заснованим КП «Муніципальна охорона», однією із задач якого є збереження комунального майна.

З приводу забезпеченості ліками за держпрограмою «Доступні ліки» доповіли головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Зоріна Зінченко та керівник комунальної аптеки, яка бере участь у цій програмі, Олена Ходорковська. Вони повідомили, що у переліку ліків наявні не всі препарати, через що виникає незадоволеність пацієнтів, а деякі з них навіть припускаються бійки в аптеці. Минулого тижня результатом такої сварки стала розбита вітрина в аптеці. Проте, незважаючи на доволі напружену ситуацію, вже відпущено 570 рецептів, за якими можна отримати ці ліки.

Наприкінці наради керівник міського водоканалу Валерій Радованець нагадав присутнім про планову дезінфекцію водопровідної мережі, яка відбудеться з 18 на 19 травня.  

COMMENTS