Чемпіон Європи навчається в Корсунській школі

Нещодавно ми розповідали про те, як Херсонщина зустрічала призерів  чемпіонату Європи по кіокушин карате, що проходив 19-20 травня 2018 року у Польщі в м. Ланьцут. 37 нагород привезли призери Чемпіонату на Батьківщину.

Спортсмени Херсонщини здобули 37 нагород на чемпіонаті Європи по кіокушин карате

Президент Херсонської обласної Федерації Кіокушин карате і Рукопашного бою Сергій Всеволодов повідомив, що на турнірі були представлені 20 країн, 650 учасників.

«За підсумками змагань Україна посіла перше місце, виборовши 63 медалі, з яких 25 – золоті. На другому місці – представники Польщі, на третьому – спортсмени з Румунії. Захищаючи честь Таврійського краю херсонські спортсмени отримали 37 винагород», – наголосив заслужений тренер Сергій Всеволодов.

Як повідомила NK online.tv заступник директора з навчально-виховної роботи  Корсунської школи Світлана Марчук, серед спортсменів, які захищали честь рідного краю і своєї Батьківщини був і учень їхньої школи Анатолій Колотілов (тренер Олег Жиров).

Корсунчанин став чемпіоном Європи у своїй віковій категорії. Кращий в навчанні, кращий у спорті! Школа  пишається тобою, чемпіоне!

До поздоровлень учнів та вчителів Корсунської школи приєднується вся Новокаховська громада! Нових звершень тобі, Анатолію!