Чергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міськради

24 липня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради.

У роботі засідання взяли участь 14 членів виконавчого комітету. Серед запрошених були керівники комунальних підприємств, начальники управлінь і відділів виконавчого комітету та міської ради, представники засобів масової інформації.

Головними питаннями, які розглядалися на засіданні, були питання про хід підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року та про стан роботи зі зверненнями громадян, організації особистого прийому, виконання Закону України «Про звернення громадян» у виконавчому комітеті Новокаховської міської ради за підсумками першого півріччя 2018 року.

З доповідями виступили перший заступник міського голови Леонід Чурсинов та головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян Анжела Бабенко.

Членами виконкому було прийнято рішення про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, а також про встановлення батьківської плати за навчання в школах естетичного виховання міста Нова Каховка.

Серед інших питань, розглянутих на засіданні виконкому, були дозволу на продовження договорів оренди комунального майна, на проектування та будівництво, присвоєння поштових адрес, затвердження детальних планів територій, дозволи на розміщення зовнішньої реклами, встановлення режиму роботи, затвердження протоколів засідання комісії з питань захисту прав дитини і засідання наглядової ради за розподілом соціального житла дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування.

Всього було розглянуто 34 питання, по яких прийняті відповідні рішення.

Загальний відділ

COMMENTS