Чи можна через OLX.ua придбати слона?

Так, можна! Якщо ви будете мати справу з аферистами, то можете замовити для себе усе, що заманеться, навіть африканського слона. Ось тільки отримати замовлене – не завжди вдається, вважають в редакції NK Online.tv.

Результат пошуку зображень за запитом "аферисти олх"Про цей інтернет-ресурс ми нічого поганого сказати не хочемо. Їм користується певна продвинути інтернет-спільнота і нічого негожого в цьому немає. Головне – не натрапити на аферистів, які теж вподобали цю мережу для використання своїх брудних кримінальних справ, які підпадають під саттю ККУ про шахрайство.

Нажаль, від цього ніхто не застрахований. І навіть для такого невеликого містечка, як Нова Каховка, таких випадкі забагато. Головне про що треба знати і пам’ятати так це те, що наперед гроші ні в якому разі перераховувати не треба. Розраховуватися потрібно як у любому магазині, тільки після того, як отримаєте замовлення і переконаєтесь, що тримаєте у руках саме ту річ, яку замовляли.

Усе це нас розповідати спонукав недавній випадок з новокаховчанкою, яку шахраї обвели навколо пальця. Чесно кажучи, навіть уявити собі важко, що бувають такі наївні люди. Так от ця панянка захотіла через об’яву в “OLX” придбати собі… собаку. Вона напевно вважала, що головне – це найти на сайті те, що бажаєш. І таки знайшла! Та й ще за прємну ціну. На радощах скоренько перерахувала 2500 грн на вказаний рахунок і почала чекати. А не дочекавшись, прийшла з заявою до поліції. Нажаль таких заяв у правоохоронців вже не один десяток.

Тож пам’ятайте! Спочатку товар, навіть якщо це собака, а тільки після цього гроші! Тоді й вівці будуть цілі і вовки не повиздихають з голоду. А так… Маємо те, що маємо.

 

COMMENTS