Чи вплине «безвіз» на відпустки українців у 2017 році?

З липня 2017 року для українців відкриється можливість подорожувати країнами ЄС без віз. Однак, кількість подорожуючих до Європи цього року збільшиться лише на 10%, говорять експерти. Вартість відпочинку в країнах ЄС залишається значною для більшості українців, також не варто забувати про необхідність оформлення біометричного паспорту.

Тому цього сезону, переважна більшість жителів країни традиційно відпочиватиме в Україні. Найбільша платформа, яка агрегує всі знижки і розпродажі України Скидочник стверджує, що популярністю користуються дешеві бази відпочинку Одеси і Затоки, а також бюджетні варіанти відпочинку на Азовському морі.

Найдешевшим морським варіантом відпочинку залишається Бердянськ, Арбатська стрілка і Кирилівка. Ціни на літо 2017 тут в середньому становлять 180-200 грн на двох. Вартість проживання в Одесі, як і рівень розвитку інфраструктури, є вищою – від 350 грн в добу.

Частина українців змінять свої туристичні направлення і, починаючи з травневих свят, відправляться в Карпати: Буковель, Славське та Яремче. В цей період тут панує низький сезон, а тому відпочити вдвох можна за 300 грн на добу в комфортабельному готелі зі сніданками. За практикою минулих років туристи відмічають тут кращий сервіс та меншу кількість людей у порівнянні з морськими курортами.

Що стосується закордонного туризму, то найбільшим попитом сьогодні користуються гарячі тури в Єгипет і Туреччину. Ціни варіюються в залежності від класу обраного готелю, дальності перельоту і включених послуг. Так, зараз можна забронювати відпочинок в Хургаді на 7 ночей за 680 доларів на двох.

COMMENTS