Чому тонуть люди?

Тому що купаються у необладнаних місцях, повідомив головний рятувальник міста Андрій Кривошеєв.

Літня спека змушує проводити доволі часу біля водойм. Рятуючись від африканського суховію, люди готові охолодитися будь-де і не надто цікавляться пристосуванням території до купання. Як правило, пірнаючи у воду, заплутуються у коріннях рослин чи ще чогось, що лежить на дні, і винирнути з води вже не можуть, констатував А.Кривошеєв. Буквально на днях стався такий випадок, коли чоловік, зачепившись за рослини, потонув. У липні рятувальники витягнули з води тіла сімох утоплених. Така цифра вражає і є високою для Нової Каховки.

Окрім цього, пожежонебезпечна ситуація на території Новокаховської міськради не покращується, особливо у лісовій зоні. За даними рятувальної служби, на 1 серпня в Херсонській області вже вигоріло 180 га лісу. Якщо ми залишимося без сосняку, то нашестя піску і піщані бурі нам гарантовані, зауважив рятувальник. Також клопоту додають дачники, які неуважно поводяться з вогнем. Банальне кидання сірників і недопалків у траву на занедбаних ділянках призводить до великих пожеж.

Тож найближчим часом рятувальники мають намір з’ясувати кількість відпочиваючих у популярних в народі, але непристосованих для купання місцях, щоб вирішити питання їхнього статусу. Також провести роз’яснювальну роботу у дачних товариствах щодо небезпеки відкритого вогню.

COMMENTS