День пам’яті і примирення в таврійській ЗОШ №5

Скільки б років не відходило у вічність, але людська пам’ять буде берегти в своїх глибинах те,що змушує серце не лише озватися радістю,а й здригнутися від невимовного болю співчуття до тих, чиє життя було коротке,обірванне чи осиротіло. І тоді зрине  у пам’яті відлуння   боїв, слава мужності й доблесті.

І, хоч все далі відходять грізні роки Другої Світової війни  та не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя нашого народу . Народна пам’ять перед героями днів минулих вічно жива .

  Саме такі слова   звучали  на тематичному заході присвяченому Дню пам’яті  та примирення в ЗОШ №5 ( директор Нестерович В.Й.). Сьогодні  учні школи  зустрілись з людьми , які  в роки війни  були  дітьми  , але пам’ятають тяжке лихоліття  1939-1945 років. На зустріч з учнями прийли Бірючинська Раїса Леонтьївна  та Ларцев Микола Тихонович. Вони розповіли дітям про   важкі роки боїв і праці , свідками яких стали в дитинстві. Учні з цікавістю слухали та запитувала гостей  про ті далекі події. Підготували захід учні та вчителі 4-х класів ( кл. керівники Пилявських І.Г. та Чіпурова Л.С.).

Для учнів 1-11 класів проведено виховні години  “Пам’ятаємо. Перемагаємо”.  Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

COMMENTS