День цивільного захисту в ЗОШ №7

28 квітня в  ЗОШ № 7 (директор Л. Грішагіна)  відбувся День цивільного захисту. На загальношкільній лінійці «Знати, щоб вижити» заступник директора Житкова С.І.   ознайомила з планом проведення Дня цивільного захисту та в своєму виступі зазначила, як важливо навчитися діяти правильно в надзвичайній ситуації, щоб зберегти своє здоров’я й життя, вміти допомогти іншим. Нагадала про завдання й цілі цивільного захисту, відзначила, що в цей день відбудеться перевірка отриманих знань та навичок.Про це повідомляє адміністрація школи.

Після лінійки відбулися тематичні уроки в усіх класах, активно й ефективно використовувалась наочність та технічні засоби. Класні керівники організували перегляд відеофільмів . За планом роботи було проведено тренувальні навчання та відкритті заняття з ЦЗ в 8-Б, 9-А та 10-А класах         ( вчителі Ніколайчук І.В., Шевченко С.Д., Вовнянко О.О.). Цікаво пройшли виховні години в 5-А класі «Допоможи собі, сам» (вчитель Солоненко Т.Є.), в 6-А класі «Це необхідно знати, щоб вижити» ( вчитель  Крутієнко Н.В.).

А потім прозвучала ввідна , та за сигналом «Увага, всім!» було здійснено евакуацію учасників навчально-виховного процесу – організовано і оперативно за 5 хв. 42 сек..  Усі дорослі й учні відповідально поставились до дій в надзвичайній ситуації, у кожному класі була заготовлена  «тривожна валіза» .

Група охорони порядку в складі юнаків 10-11 класів відповідально виконали свої обов’язки і забезпечили дотримання правил поведінки дітьми під час евакуації. Після організованих дій за сигналом керівний і особовий склад школи вишикувався на шкільному спортивному майданчику, де були проведені показові виступи й тренування. У кінці Дня ЦЗ підведено підсумки та нагороджено найактивніших учасників даного заходу.

 

COMMENTS