Денісова написала у Росію листа щодо обміну українців на російських злочинців

Денісова написала у Росію листа щодо обміну українців на російських злочинцівСекретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової написав російському омбудсмену Тетяні Москальковій листа щодо звільнення українських політв’язнів.  

Про це омбудсменка повідомила у соцмережі, інформує expres.ua.

У листі йдеться, що пропозиція України щодообміну українських політв’язнів на 36 засуджених або затриманих росіян залишилася без офіційної відповіді російської сторони. Натомість росіяни в Мінську попросили викласти пропозицію в листі омбудсмену.

Людмила Денісова

Ініціатива України щодо звільнення політв’язнів – громадян України, яких утримують на території РФ і на тимчасово окупованій території АР Крим із одночасним звільненням 36 громадян РФ, затриманих або засуджених за здійснення злочинів проти держави України, так і залишаються без відповіді.

За результатами дискусії на засіданні Трьохсторонньої контактної групи, яка відбулася у Мінську 25 липня, російська сторона запропонувала викласти суть української ініціативи в листі до Уповноваженого з прав людини Російської Федерації.

В листі йдеться також про можливість проведення наступного засідання ТКГ за участю уповноважених України і РФ, аби обговорити питання організації гуманітарних візитів для перевірки умов утримання в’язнів, а також переміщення ув’язнених з місць несвободи на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Світлина від Людмила Денісова.
Світлина від Людмила Денісова.

COMMENTS