Для тих, хто потребує нашої турботи

Щорічно 3 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день інвалідів, метою якого  є привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто усвідомлюють, що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всі ми.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів Новокаховським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено низку заходів. 1 грудня у приміщенні відділення територіального центру організовано та проведено захід для інвалідів Новокаховського спортивно-реабілітаційного клубу з порушенням опорно-рухового апарату «Фенікс». Для 12 громадян з особливими потребами, які були присутні на заході керівником кафе «Імперіал»  Людмилою  Макаровою для пригощання було організовано смачну піцу, якою громадяни з інвалідністю із задоволенням пригостилися. А  завдяки благодійній допомозі директора ТОВ «Берислав-хлібозавод»  (Тимощук Ю. М.) для людей з особливими потребами було організовано солодкий стіл з бісквітними рулетами. А по завершенню проведеного заходу кожен із присутніх інвалідів отримав продуктові набори.

 Від керівництва на захід завітали директор територіального центру Людмила Логвінова, начальник відділу соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій управління праці та соціального захисту населення Марина Ніязі.

Вони щиро побажали людям з особливими потребами міцного здоров’я, добра та злагоди, щастя й успіхів в усіх справах. А всім тим, хто опікується цими людьми – натхнення, наснаги та низький уклін.

У залі панувала тепла та дружня атмосфера. По завершенню пригощання інваліди ще й залюбки пограли в гру «Дарт», яку організував один із інвалідів – Костянтин Морєв. Це є яскравим прикладом того, що кожен гідний жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями та перемогами. Вони всі – переможці, адже не склали руки, здолали всі перепони й рухаються вперед!

 Користуючись нагодою виносимо щиру подяку всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

 

COMMENTS