До Дня працівника ЖКГ і побутового обслуговування населення

18 березня своє професійне свято поруч з працюючими в сфері житлово-комунального господарства відзначають і працівники сфери побутового обслуговування, робота яких спрямована на задоволення конкретної побутової потреби індивідуального замовника.

Результат пошуку зображень за запитом "До Дня працівника ЖКГ і побутового обслуговування населення"Це свято майстрів та майстринь, які роблять гарні зачіски та манікюр, шиють та ремонтують одяг і взуття, лагодять годинники, побутові прилади, ремонтують транспортні засоби, виготовляють меблі, надають послуги по догляду за тілом, послуги саун та лазень, хімічної чистки одягу, фотопослуги, ритуальні послуги та багато інших.

Значущість роботи в сфері побутового обслуговування важко переоцінити. Ви відіграєте одну з найважливіших ролей у забезпеченні якісного життя населення, задоволенні потреб конкретних людей у різноманітних та дуже необхідних послугах.

Ваша відповідальність та сумлінне ставлення до роботи, вияв доброзичливості до людей – споживачів послуг, сприяють створенню зручних та комфортних умов життя для мешканців населених пунктів Новокаховської міської ради.

Дякуємо вам за щоденну відповідальну працю, професіоналізм, талант та досвід і бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла, затишку, злагоди та нових професійних здобутків.

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради

 

COMMENTS