Доброта і милосердя- два крила, на яких тримається земля

Під таким  гаслом  у  Дніпрянському психоневрологічному будинку-інтернаті 1 грудня   відзначили  Міжнародний день осіб з обмеженими можливостями. 

Щороку  підопічні будинку-інтернату з радістю зустрічають гостей. І в  цей день  хлопці  продемонстрували свої   таланти.   На виставці   робіт «Хоббі для душі»   можна було побачити творчі   роботи, що готувалися  впродовж року.  Це    малюнки,   поробки з бісеру та  газетних трубочок,  в’язані  гачком вироби,  пірографія по дереву.

Крім того у залі лунали пісні  та вірші у виконанні хлопців. В цей день було чимало гостей.  З концертною програмою  виступили  школярі ЗОШ № 6 (директор Гайсенюк Л. М.),  які вже стали для  підопічних  давніми друзями.  Вони  підготували яскраві  пісенні та танцювальні номери.

Не залишилась осторонь  селищна рада.  Депутати Дніпрянської  селищної ради  Герасьова Л. П. , Смірнова Р. А. та Сотник С .В. завітали до будинку-інтернату з  теплими словами та  смаколиками. Підопічний будинку-інтернату  Лужковський П. О. отримав від депутатів  подяку за  участь у благодійних  заходах  на день селища Дніпряни, що відбулися  у жовтні.  Крім  того, підопічні  передали депутатами в’язані  теплі шкарпетки  для воїнів АТО.

Неочікуваним  дарунком  для  вихованців будинку-інтернату  був виступ   колективу  Корсунського сільського клубу «Корсунчаночка» (керівник Єфремова О. Г.). Яскраве  виконання   пісень  викликало  бурхливі оплески, радісні емоції, які надовго  залишаться  в пам’яті   хлопців.

Не забули, що поряд з ними  є люди, які  потребують підтримки та  допомоги і педагогічний колектив ДНЗ  №18 «Івонька» (завідувач Шулежко С.В.). Вони   зібрали  для  жителів будинку-інтернату  солодкі дарунки.

Дякуємо всім небайдужим  до життя підопічних  інтернату, бо увага та милосердя, толерантність кожного з нас  допоможуть  зробити   життя  людей з обмеженими можливостями   ширшим та цікавішим.

COMMENTS