Дозвілля у кращих сімейно-патріотичних традиціях

 2 – 8 червня у таборі «Бджілка» СЗОШ №8 (директор Оксана Олійник) пройшла низка родинно-патріотичних заходів.

Головним завданням родинно-патріотичного виховання у СЗОШ №8 є всебічний розвиток дитини, підготовка до життя, виховання побутової культури, реалізація творчого потенціалу; саме тому у таборі «Бджілка» пройшли : День сім’ї, День Патріота та День творчості.

2 червня на родинному святі « Всі добрі справи починаються з сім’ї », яке підготували вчителі Ірина Барна і Олена Надточій , говорили про сімейні цінності, про значущість родини для людини, про повагу між членами сім’ї, про доброту сімейних відносин. Сім’ї (мами з дочками) Квач, Єфімчук, Багірових та Педченко змагалися в конкурсах та вікторинах за звання самої кмітливої, міцної та харизматичної сім’ї. Вкінці свята начальник табору Ірина Завізьон нагородила переможців – cім’ю Єфімчук ( Катерину та Світлану) та інших учасників солодкими призами та пам’ятними грамотами.

7 червня була проведена урочиста лінійка біля пам’ятника Т.Шевченку, метою якої було формування національної свідомості та розвиток інтересу до історично-культурної спадщини українського народу. Ірина Вербицька  розповіла про життєвий та творчий шлях Кобзаря та цитувала найвідоміші вірші поета.

Муніра Іщенко та Аліна Мазнюк провели виховні заняття з англійської мови «Ми-щасливі діти України», а Алла Кравченко, Анна Бачуріна та Ольга Ставицька провели бесіди-роздуми «Дитина України у природному довкіллі» за творами О.Сухомлинського. На завершення патріотичної тематики 08 червня  Ірина Барна провела творчий майстер-клас по роботі з полімерною глиною, фетром та фоаміраном. Діти виготовляли пташок –  символів літа, радості та удачі.

 

 

 Ірина Барна, керівник НТЛ «ІZЮМ»

COMMENTS