Джура виховує справжніх патріотів

Одним із напрямків виховної роботи у  школі №6  (директор Л.Гайсенюк) є національно-патріотичне виховання підростаючого покоління.
Протягом травня учні закладу взяли участь у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово –патріотичної  гри «Сокіл» (Джура) і вибороли І місце.

З 7 по 12 червня  рій «Спалах» на чолі з учителем «Захист Вітчизни» Коробейніковим Л. А. та ЗДНВР Немчиновою Л.М. взяли участь у ІІ (обласному) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”), яка проводилася в с.Красне  Скадовського району. У патріотичній грі  брали участь 22 роя .

Програма обласного етапу   була різноманітна та насичена, яка  проходила  під гаслом «Душу-Богові, Життя- Україні, честь-собі». Учасники гри взяли участь у змаганнях та конкурсах  військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування, а саме: «Впоряд» (стройова підготовка),  «Смуга перешкод» – подолання перешкод на пересіченій місцевості, де ми посіли командне ІІ місце.«Чумацький шлях» – тактична гра на місцевості із елементами топографії та орієнтування. Рій «Спалах» виборов ІІІ місце,а джура Радченко Юлія стала першою в особистому заліку. У конкурсному змаганні «Рятівник» джури виконували теоретичні, практичні завдання з надання першої долікарської допомоги та елементи рятувальних робіт. Рій «Спалах» ЗОШ  № 6 посів ІІІ місце,а ройовий В.Фонін – І місце в особистому заліку.

    Найзапекліша боротьба за перемогу точилась у конкурсі «Перетягування линви», де хлопці нашого рою посіли ІІІ місце.

За шість днів змагань учні нашої школи ще раз довели – ми виховуємо справжніх патріотів.

Адміністрація закладу   висловлює  щирі слова подяки спонсору  Ользі Петрівні Артющик за допомогу у придбанні одягу та туристичного спорядження,відділу освіти Новокаховської міської ради за допомогу в підготовці команди до змагань.

COMMENTS