Фахівці Новокаховського центру соціальних служб підвищують кваліфікацію

СНІД – синдром набутого імунодефіциту. Це захворювання викликається вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Вірус імунодефіциту людини послаблює імунну систему, в результаті чого організм втрачає можливість протистояти різним захворюванням.

Основною діяльністю міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних і юридичних послуг сім’ям, дітям та молоді. Безпосередньо  за консультацією з деяких питань  до центру звертаються люди, які живуть з ВІЛ.

Фахівець із соціальної роботи 11-12 квітня поточного року прийняв участь у тренінгу який в рамках проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг в дії» організувала Херсонська міська громадська організація «Асоціація 21 століття».

Основною метою даного заходу було підвищення рівня знань та формування навичків з питань організації надання та забезпечення сталого фінансування соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на місцевому рівні.

Більшість завдань дозволило перенести теоретичний досвід на практику і змоделювати ризики, які можуть бути пов’язані з безвідповідальністю ВІЛ-негативних або ВІЛ-позитивних людей. Учасники тренінгу дізналися про загальні питання ВІЛ і СНІДу в світі, а також основні принципи ВІЛ-діагностики, лікування і профілактики. Особливу увагу було акцентовано на важливості консультацій і профілактики ВІЛ-інфекції.

Здобутий досвід в подальшому допоможе фахівцям бути більш активними та впевненими у правильності вирішування багатьох питань даного напрямку.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради Наталія Корсакова

COMMENTS