Фестиваль дружин юних пожежних у Новій Каховці

Вчора, 12 квітня, у новокаховській гімназії відбувся міський етап всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

У заході взяли участь команди з трьох шкіл: ЗОШ №1 – команда «RED FOX», школа №5 – команда «Козаки-пожежники» та гімназія –  «ЧП». В конкурсі «Домашнє завдання» команди представляли виступи під гаслом «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!» використовуючи різні жанри мистецтва. За підрахунками журі, перше місце виборола команда гімназії «ЧП»,  яка  візьме участь в обласному етапі фестивалю ДЮП.

На завершення із заключним словом виступили начальник Новокаховського МВ ГУ ДСНС України у Херсонській області Андрій Кривошеєв та начальник відділу освіти Оксана Якубова, які вручили командам-учасникам подарунки та кубок першості.

Метою проведення цього заходу, за словами рятувальників, було засвоєння здобувачами освіти правил безпеки життєдіяльності, вивчення традиції та історії служб пожежної охорони та цивільного захисту України, виховання в учнівської молоді почуття відповідальності за збереження життя та здоров’я людей, матеріальних цінностей в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

COMMENTS