ФК «Енергія» – в єдиній платформі ПФ проекту shop.pfl.ua.

10 жовтня професійна футбольна ліга України (ПФЛ) дала старт новому проекту shop.pfl.ua. – єдиної онлайн-платформи клубів з продажу спортивного екіпірування та фанатської атрибутики. 

На цій платформі кожен вболівальник клубів ПФЛ, які погодились взяти участь у проекті, може стати трошки ближче до ‘своїх’, придбавши одяг або сувеніри з айдентикою клубу. Вболівальник може отримати максимальну ідентифікацію (вибрати собі номер, написати своє прізвище тощо), а клубу при цьому не потрібно мати в наявності склад продукції».

6 листопада ФК “Енергія” долучився  до проекту єдиної платформи ПФЛ. Відтепер атрибутика улюбленої команди доступна на порталі  метою якого є об`єднання клубів та вболівальників та надання їм можливості комфортного придбання атрибутики свого клубу в межах уніфікованої платформи.  Технічним партнером є український виробник спортивного екіпірування, ТМ Gera.

На сайті легко вибрати і замовити спортивне екіпірування та фанатську атрибутику, аксесуари та сувеніри із символікою новокаховського клубу. (тут  shop.pfl.ua,)

 

COMMENTS