Гідна зміна вчителям

29 вересня, напередодні Дня вчителя, у гімназії Новокаховської міської ради був напружений день для членів учнівського самоврядування. Всю відповідальність за дисципліну та проведення уроків вони взяли на себе. Директором і заступниками були призначені учні старших класів Федчишин Степан, Готовкін Микита, Лапонов Богдан, Сердюков Микита.

Учні 8-11 класів заздалегідь підготувалися до уроків, обговоривши теми з учителями. Тимчасова «адміністрація» зустрічала вчителів на ганку школи, вітаючи їх і вручаючи кольорові кульки. У вестибюлі були розміщені вітальні газети, випущені редколегіями класів. Та особливо святковою була газета з вітаннями від загальної  гімназичної редколегії, яку очолює учениця 8-А класу Яценко Марія.

Потім «директор» і його «заступники» перевірили явку учнів до школи, наявність форми, щоденників, якість підготовки до уроків. Гімназистам сподобалось, як  «вчителі» провели уроки.

Після уроків в актовій залі відбувся святковий концерт, теж підготований членами учнівського самоврядування. Цей день – ще один крок до професійної орієнтації учнів. Можливо, випробувавши себе в ролі вчителя, гімназисти захочуть у майбутньому обрати собі цю нелегку, але почесну професію.

На знімках представлені моменти Дня самоврядування  у гімназії Новокаховської міської ради.

                                                                              М. Самохіна, заступник директора  з виховної роботи

 

COMMENTS