Херсонські учні завітали до Нової Каховки

Ттепло, гостинно  і з великим задоволенням зустрічали гостей з Херсона керівники гуртків Центру спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» Новокаховської міської ради (в. о. директора Л.Нікітіна).

Для Херсонських учнів весняні  канікули тільки розпочалися, тому свій вільний час вони вирішили провести активно і пізнавально. В перший тиждень квітня до нашого міста завітали дві групи туристів із різних шкіл Херсона. Для дітей були організовані екскурсії алеями нашого парку, знайомство з кам’яними вишиванками, пам’ятними місцями.

Методист Здорова Таміла познайомила гостей з казковими героями дитячого майданчика. Після екскурсії парком всі  завітали на куліш до «Казкової діброви».

 

Дітям, їх батькам  і вчителям сподобався наш парк, особливо запам’яталась чиста, джерельна вода. Також одна з груп туристів відвідала  монумент «Тачанка».

Легендарна тачанка — монумент, присвячений боям на Каховському плацдармі у роки Громадянської війни. З хорошим  настроєм  і приємними спогадами Херсонці повернулися додому з великим бажанням відвідати наше місто влітку.

COMMENTS