“Голос України” про вандалізм у Новій Каховці

Цинічний акт вандалізму вразив мешканців Нової Каховки на Херсонщині. У парку Слави, який у 1985 році будувало чи не все місто, хтось пошкодив обеліск на честь загиблих воїнів Другої світової війни — збив з нього зображення ордену Слави, вилите з бронзи. Під час свого падіння важка конструкція ще й розтрощила кілька гранітних плит на підніжжі монумента, інформує “Голос України”.

І це вже далеко не перший “набіг” мисливців за металом на меморіальний комплекс. Минулої осені, приміром, тут демонтували та викрали декоративні елементи з надмогильних плит, до того пошкодили Вічного вогню та викрали пам’ятні таблички з чавуну. Злочинців до цього часу так і не спромоглися розшукати.

Доки поліція розшукує вандалів та їхню здобич, муніципальна влада підраховує збитки та роздумує, що потрібно, щоб такі злочини не повторювалися. Міський голова Володимир Коваленко у розмові з власкором “Голосу України” повідомив, що у бюджеті відшукають кошти, щоб встановити в парку Слави камери відеоспостереження, а поліцію попросять налагодити тут нічне чергування.

COMMENTS