Гордєєв проінспектував Херсонську державну морську академію

Херсонська державна морська академія – флагман освіти на півдні України. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав очільник Херсонщини.

Зокрема, Андрій Гордєєв повідомив: “Разом з народним депутатом України Олександром Співаковським, своїм заступником Андрієм Балонєм та начальником обласного управління освіти і науки Євгеном Криницьким проінспектували Херсонску державну морську академію. Вважаю, що усі звинувачення в бік ХДМА є безпідставними.

На сьогодні Херсонська державна морська академія пройшла більше ста перевірок і не було виявлено жодного порушення. Академія продовжує приймати абітурієнтів. Окрім цього, цим вишом цікавиться молодь з тимчасово окупованого Кримського півострова , яка подала 402 заявки для вступу в цей навчальний заклад.

Тренажерний центр вартістю в 29 мільйонів доларів США був придбаний приватними інвесторами морського агентства «Marlow Navigation Ukraine / Марлоу Навігейшн Україна», яка в свою чергу забезпечує першим робочим місцем випускників академії.
Якщо сьогодні ми втратимо нашу морську академію, то втратимо той попит на випускників, який маємо зараз. Морська академія співпрацюєм з багатьма міжнародними компаніями, і стала одним з найкращих центрів морської підготовки в Україні, а також візитівкою в морській індустрії навіть за межами України!

Закликаю всіх об’єднатися заради оборони Херсонської державної морської академії!”

COMMENTS