Громадська рада у Новій Каховці опікується спортивними майданчиками та реформою НУШ

9 жовтня відбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради. У зборах прийняли участь 21 член ради з 38, що були обрані до її складу. 

Члени громадської ради розглянули питання “Про стан обліку, утримання та цільового використання спортивних споруд, спортивних майданчиків, що є в місті”. З інформацією з цього питання виступив член ради Віктор Борідко.

Члени комісії, що готували це питання, зазанчили, що  за відомостями, які були надані відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, з урахуванням створених у 2017 році майданчиків для пляжного волейболу, станом на 9 жовтня 2018 року на території Новокаховської міської ради функціонує 210 спортивних споруд: 1 стадіон, 26 майданчиків з тренажерним обладнанням, 12 тенісних кортів, 10 футбольних полів, 113 спортивних майданчиків, 23 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, 21 спортивний зал, 2 стрілецькі тири, 1 водноспортивна база, 1 стрільбище для стрільби із лука.

Із зазначеної кількості 38 споруд перебувають у державній власності, 157 споруд перебувають у комунальній власності, 15 споруд перебувають у приватній власності. За рахунок залучених спонсорських коштів у 2018 році було зроблено капітальний ремонт та відновлено спортивний майданчик для гри в гандбол, що знаходиться на стадіоні «Енергія».

За відомостями, що були надані нам з КП «Новокаховське ЖЕУ», на прибудинкових територіях по місту обліковується 23 дитячо-спортивних майданчика загальною площею 30 024 кв.м. З них тільки на п’яти питаннями санітарної очистки займається КП. Інші 66 майданчиків знаходяться на утриманні ОСББ.

Ось тут і виникає проблема, на яку звернули уваги члени комісії: ОСББ ці майданчики не приймали собі на баланс. А КП “Новокаховське ЖЕУ” їх не обслуговує. А немає власника – немає утримання і порядку…

Громадська рада за підсумками обговорення рекомендувала вирішити питання щодо належності вже існуючих спортивних майданчиків з метою їх подальшого утримання та приведення до сучасних  норм безпеки та естетичного вигляду.

Другим питанням, яке розглянула громадська рада, була інформація начальника відділу освіти оксани Якубової “Про поточний стан процесу реформування закладів середньої освіти в місті Нова Каховка. (Про зміст цієї інформації ми розповімо окремо).

В різному голова громадстької ради запропонувала провести аналіз відвідуванності засідань громадської ради з подальшим обговоренням підсумків на наступному засіданні для прийняття передбачених положенням заходів щодо тих членів, які ігнорують роботу ради.

До членів Громадської ради зі зверненням про стан справ у Центральній міській лікарні виступила член ради Олена Шовкутенко. Вона стисло розповіла про проблеми, що ставлять під загрозу її сталу роботу у найближчому майбутньому, і запропонувала громадській раді підтримати зверення колективу лікарні до керівництва  області та країни щодо стану справ у медичній галузі. Голова Громадської ради Лариса Житченко запропонувала більш докладно підготувати це звернення з економічними обгрунтуваннями існуючих проблем та пропозиціями щодо їх вирішення. Тоді Громадська рада повернеться до розгляду цього питання та підтримає реальні вимоги працівників лікарня.

На цьому роботу засідання Громадської ради було завершено.

 

COMMENTS