Громадські роботи – реальний шлях відновлення трудових відносин

З метою ознайомлення та фінансової підтримки безробітних громадян, підвищення їх трудової активності вчора, 19 лютого, у Новокаховському міському центрі зайнятості був проведений інформаційний семінар з орієнтації на оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Про це NK Online.tv повідомила директор центру Надія Котляр.

Громадські роботи визначені як вид суспільно корисних робіт в інтересах територіальної громади та організовуються з метою додаткового стимулювання мотивації до праці й матеріальної підтримки безробітних громадян. Участь у громадських роботах – це реальна можливість відновити трудові та професійні навички, завоювати авторитет і повагу серед співробітників, мати заробіток. Такі роботи стають своєрідним випробувальним терміном на шляху до постійної зайнятості.

16 безробітних, які перебувають на обліку у міському центрі зайнятості, були детально ознайомлені із порядком організації оплачуваних громадських робіт,  зокрема оплатою праці, соціальними гарантіями громадян, які беруть у них  участь, додатковими перевагами, видами робіт та переліком роботодавців за участі яких планується організація громадських робіт у 2018 році.

У ході семінару виникали питання щодо вимог до кандидатів, конкретних обов’язків, терміну початку робіт, оплати та інше. На всі питання співробітники центру зайнятості дали вичерпні відповіді.

Учасників заходу зацікавила можливість участі в оплачуваних громадських роботах, відчути свою корисність, отримати стимул до більш активного пошуку роботи.

COMMENTS