Херсонщина готується до відзначення новорічних свят

Для того, щоб святкування новорічних та різдвяних свят в області видалося масштабними та яскравими, а головне – створило святковий та позитивний настрій у жителів та гостей міста потрібна ретельна підготовка.

Вчора, 29 листопада, заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь провів засідання організаційного комітету щодо організації та проведення в області новорічних і різдвяних заходів, на якому були присутні керівники всіх структурних підрозділів облдержадміністрації. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Херсонщина готується до відзначення новорічних свят

Під час засідання були розглянуті плани заходів з нагоди відзначення новорічних свят в області, питання щодо встановлення Новорічної ялинки, підготовки програми театралізованого дійства для всіх запрошених на свята тощо.

Насамперед, Андрій Балонь наголосив на конструктивному підході в питанні організації святкових заходів, де головним критерієм буде врахування творчих ідей, слушних зауважень та колективне бачення формату проведення свят.

Всі пропозиції обговорено, найбільш практичні та оригінальні знайшли своє місце в організаційній частині підготовки до зимових свят. Задум провести загальноміське свято – відкриття головної новорічної ялинки – 19 грудня у день Святого Миколая викликав цілковиту підтримку.

Чим і як саме дивуватимуть херсонців новорічні свята, поки що в оргкомітеті не розголошують та переконують – буде святково!

COMMENTS