Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України провело загальні збори

Учора, 8 листопада, в обласному центрі відбулися загальні збори Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України (РВ АМУ), повідомляє кореспондент “НК онлайн“.

Результат пошуку зображень за запитом "асоціація міст україни"Сьогодні Херсонське відділення нараховує 28 членів асоціації. Цього року до неї увійшли сільські та селищні голови 9-ти новостворених ОТГ. Новокаховську громаду представляли міські голови Нової Каховки та Таврійська Володимир Коваленко і Микола Різак.

На початку зборів міські голови Херсона та Нової Каховки Володимир Миколаєнко і Володимир Коваленко поінформували членів РВ АМУ щодо питань, які розглядалися на засіданні Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” 25 жовтня 2017 року.

Про реалізацію державної податкової політики в області членам відділення доповів начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим. Він також відповів на чисельні запитання учасників зборів.

Для участі у Загальних зборах (Конференції) уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів АМУ, які відбудуться 14 листопада у Києві було обрано 11 делегатів від Херсонщини. Серед них: В. Коваленко та М. Різак.

Одноголосно також було підтримано пропозицію про обрання кандитатів на включення до персонального складу Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” від Херсонського РВ АМУ. Ними стали В. Миколаєнко Т В. Коваленко.

Начальник управління освіти Херсонської міськради Юрій Ніконов виступив перед присутніми з питанням щодо реформування гуманітарної сфери. Він також запросив членів асоціації відвідати міську середньоосвітню школу № 30, на що вони з радістю погодились. Сьогодні школа має статус спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови.

Представники місцевого самоврядування області були вражені рівнем сучасного обладнання школи та  високою ступіню підготовки її вихованців.

Завершилось зібрання на високому позитиві.

 

 

 

 

COMMENTS