Післясвятковий “кримінал” місцевого розливу…

В новорічні та різдвяні свята кількість з’їденого та випитого, на жаль, більшістю з нас не регламентується, що інколи призводить до курйозних випадків.

Пов’язане зображенняЯк стало відомо кореспонденту NK Online.tv, в ніч з другого на третє січня, вже після опівночі, до чергової частини Новокаховського відділу поліції зателефонував стурбований місцевий мешканець. Він повідомив, що його колишня 35-річна дружина, з якою він мешкає в одній квартирі, близько 22.00 пішла в гості невідомо до кого та досі не повернулась і на зв’язок не виходить. Розповів, як була одягнена та передав особливі прикмети.

Звісна річ, таке повідомлення правоохоронці не могли проігнорувати. Тільки но оперативна група зібралась виїжджати на місце пригоди, як заявник перезвонив черговому знову. Він повідомив, що його дружина знайшлась. Вона п’яна спить у друзів. Відповіді заявник не потребує.

Поліціянти радісно перевели дух, та й бензин зекономили. Але на наступний виклик таки прийшлось їхати, ще й дуже швидко. Повідомлення про вбивство потребує оперативного втручання.

Заява по телефону 102 надійшла від мешканця Дніпрян, який повідомив, що його знайомий Григорій Х. вбив сусідку Наталію В. Він також повідомив адресу, де відбулася трагічна подія.

Слідчо-оперативна група швидко прибула за вказаною адресою і встановила, що у заявника від тривалого зловживання алкоголем стався напад білої гарячки. Ніхто нікого не вбивав, усі сусіди живі-здорові, родичі опитані. Відповіді ніхто не потребує. На цьому й розійшлися.

Після таких “подій” виїжджати на виклик у Таврійськ вже не дуже й хотілось. Мешканка багатоповерхівки повідомляля, що у їхньому під’їзді лежить сусід Валера, якому дуже погано… Якщо поліцейським виїжджати до усіх, кому після свят погано, то треба не відділення поліції в місті мати, а цілу поліцейську дивізію…

 

 

 

COMMENTS