Інспектора митного поста “Херсон-порт” затримали на хабарі

Головного інспектора митного поста “Херсон-порт” правоохоронці затримали на хабарі, передає УНН із посиланням на прес-службу СБУ.

1

Як повідомили у прес-службі, правоохоронці задокументували, що чиновник вимагав тисячу п’ятдесят доларів з українця, який повернувся з-за кордону, за безперешкодне проходження багажу через митний контроль.

“Оперативники спецслужби затримали головного інспектора на робочому місці під час отримання другої частини хабара у розмірі шістсот американських доларів”, – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисника, як повідомили у прес-службі, співробітники СБ України вилучили ще тисячу сто доларів.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, головному інспектору оголошено про підозру в скоєнні злочину та затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У СБУ також повідомили, що триває досудове слідство, яке встановлює можливу причетність до корупційного механізму інших посадовців митного поста “Херсон-порт”.

 

COMMENTS