Істерична поведінка з боку представників сусідніх держав свідчить про імперські рецидиви

Істерична поведінка стосовно української політики історичної пам’яті з боку представників деяких сусідніх держав свідчить про імперські рецидиви, якими вони не перехворіли навіть на початку ХХІ століття.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише професор Національного університету “Києво-Могилянська академія”, журналіст, колишній Міністр освіти, Сергій Квіт.

Зокрема, професор зауважив: “Оголошення теперішньою польською владою Володимира В’ятровича персоною нон-грата, фактично є визнанням його заслуг як громадського діяча, керівника державної установи та історика.

Разом з тим, нам дуже дорого дісталися порозуміння і співпраця з польським суспільством, щоб легковажно нехтувати цим тепер. Ми не повинні поводити себе так само. Навпаки, Україна має виглядати впевненим і сильним міжнародним гравцем.

Як казав видатний французький філософ, почесний професор Києво-Могилянської академії Поль Рікер, ми, як європейці, нічого не маємо забувати, але також не повинні бути заручниками власної пам’яті.”

COMMENTS