Із чорнобильського вогню в безсмертя…

26 квітня  виповнився 31 рік з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних.У  ЗОШ №3 до дня пам’яті постраждалих від Чорнобильської катастрофи проведено ряд заходів. На шкільній плазмі учні школи, під час перерв, переглядали інформаційні відеоролики, котрі донесли до свідомості школярів масштаби чорнобильської трагедії. В кожному класі проведено виховні години, їх метою є нагадування прийдешнім поколінням про величезну відповідальність перед людством тих, хто безпосередньо працює з мирним, як здається, атомом, про страшні наслідки Чорнобильської катастрофи для людей і природного оточення, а головне про жертовний подвиг ліквідаторів цієї екологічної катастрофи.

У бібліотеці школи розгорнуто тематичну книжкову виставку «Чорнобиль не має минулого часу», доповнену фотоматеріалами та малюнками, авторськими творами учнів.

26 квітня є днем пам’яті як про найбільшу техногенну катастрофу, так і днем вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу Чорнобильської атомної електростанції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди вписано до літопису людської мужності, він навічно залишиться в пам’яті українського народу.

COMMENTS