Кабмін очікує на звіт та звільнення керівника Укрзалізниці після ситуації херсонському потязі

Віце-прем’єр-міністр України із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заявила, що чекає на звіт очільника Укрзалізниці Войцеха Бальчуна.

Forum 3

Heinrich-Böll-Stiftung / www.flickr.com


Так урядовець відреагувала на ситуацію, що сталася нещодавно у потязі Київ-Херсон.

“Чула різні історії про наші потяги, але сказати, що сьогоднішня мене вразила, це нічого не сказати!
Поїзд 297 Херсон-Київ, що сьогодні прибув до Києва, вагон 12… Спека надмірна протягом всієї подорожі – вікна не відчиняються, кондиціонер не працює… Пасажири в задусі; когось, хто їхав після недавньої операції на серці, ледве відкачували всю дорогу; провідник від спеки просто знепритомнів…. На якійсь із станцій довелося викликати швидку….
Пасажири ніби й не розгубилися – дзвонили на гарячу лінію #УЗ, а звідти порадили – увага!: вийняти скло з вікон! Так і зробили….добралися,” – розповіла пані Климпуш-Цинцадзе.

Також Віце-прем’єр-міністр України із питань європейської та євроатлантичної інтеграції зазначила: “Тепер ще дужче чекаю звіту Бальчуна Wojciech Balczun на уряді. Конкретики вистачає для запитань, на жаль, не лише з цієї показової історії…”

 

Цікаво, що Міністр інфраструктури Володимир Омелян, який критикує діяльність Бальчуна, прокоментував пост пані Климпуш-Цинцадзе, подякувавши їй за підтримку.

Пан Омелян також зауважив: “Запитань дуже багато, але відповідь одна – негайне звільнення керівництва УЗ”.
 

COMMENTS