Коли Іван Вінник приїде до виборців Нової Каховки?

Як відомо, 26 жовтня 2014 року на позачергових виборах до Верховної Ради України від 184 територіального округу, центр якого знаходився у Новій Каховці було обрано уродженця нашого міста Івана Юлійовича Вінника.

Результат пошуку зображень за запитом "Депутат верховної ради іван вінник"Для тих, хто не пам’ятає, у 2012 році Іван Юлійович програв вибори до Верховної Ради на окрузі, але виграв їх у Новій Каховці. А вже у 2014 році, не дивлячись навіть на наслідки Революції Гідності, він виграв на окрузі, але програв у Новій Каховці…

Може саме з того часу і, як то кажуть, «не пішла справа» у Івана Юлійовича з рідним містом. Може він образився на те, що влада нічим йому не допомогла (цікаво, а чим вона могла йому допомогти у судових тяганинах з банками?) у вирішенні його болючого питання – права власності на завод газобетону. Навпаки, робила все від неї залежне (виключно у правовому полі України), щоб підприємство працювало, працівники отримували зарплату, а місто – податки.

Останній раз Іван Юлійович завітав до рідного міста (маємо на увазі, офіційно) на відкриття Палацу культури у лютому 2017 року. Тоді він разом з народним депутатом Тетяною Чорновол, освятив своєю присутністю загальноміські урочистості. А після цього як у воду канув. Не було його в місті і все…

Хоча, за інформацією, що розміщається на його сайті «Таврійські новини», він веде активну депутатську діяльність на окрузі. Так, 1 червня Іван Вінник у міській раді Берислава зустрівся з мером міста, головою РДА, заступником голови районної ради, депутатами міськради, керівниками навчальних закладів, комунальних підприємств, представниками громади. Інформація про цю зустріч була опублікована 5 червня.

7 червня він відреагував на вхід до міста на місце постійної дислокації частин 57 ОМПБР, оприлюднивши інформацію про те, що він виступив з ініціативою про присвоєння бригаді ім’я козацького гетьмана Костя Гордієнка. До речі, 5 червня про цю ініціативу з трибуни на площі Нової Каховки оголосив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

А ось про зустріч Івана Вінника у Таврійську, що відбулася 2 червня, інформацію було оприлюднено лише на офіційному сайті міста Таврійська. «Гучномовець» Івана Юлійовича у Новій Каховці про цю подію до сьогодні мовчить.

Воно і зрозуміло: не хотіли спіч-райтери нардепа дражнити виборців Нової Каховки тим, що в черговий раз їх земляк, з яким свого часу багато хто пов’язував свої надії на більшу увагу з боку центральної влади до нашого міста та його проблем, оминув рідне “гніздо”… Невже йому нічого відповісти на бага-а-а-а-ато запитань виборців? Невже він не турбується про наступні вибори і вирішив не боротися за голоси виборців у Новій Каховці? В це якось і не віриться…

Тоді постає інше питання: а чому ж так уважно Іван Вінник ставиться саме до міста Таврійськ та його проблем? Чому відвідує його чи не кожного разу, коли приїздить на округ?

Може собака зарита саме в тому, з чого на цій зустрічі з «активом міста» депутат почав свій виступ. Він заявив, що «у міста є реальна можливість створити самостійну ОТГ і використовувати вільний ліміт місцевого бюджету в тому напрямку, в якому вважає за потрібне громада».

А ось це вже можна розцінювати як намагання залити діючий міській владі Нової Каховки «сала за шкуру». А чому? Відповідь дивіться вище за текстом (абзаци про завод газобетону).

Дуже не хочеться вірити в те, що задля досягнення бізнес-інтересів однієї людини, хоча б це й був народний депутат, буде розірвана історична та духовна єдність територіальної громади, яка створювалася разом з містом Нова Каховка, Каховською ГЕС, велетнями промисловості Електромашем і «Соколом», Північно-Кримським каналом, будівельним комплексом міста, з нашими культурними, освітніми та спортивними традиціями.

Тож закликаю Івана Юлійовича у наступний раз обов’язково провести зустріч у Новій Каховці і прозвітувати перед виборцями за свої майже чотири роки роботи у Верховній Раді.

Може тоді Нова Каховка і згадає про свого «блудного сина», який її «поматросил и бросил».

Сергій Зарубін

COMMENTS