Конструктивне обговорення проблем міста призводить до позитивного результату

Днями на ім’я міського голови надійшла скарга від ОСББ «Сокіл 38» (будинок №38 по вул.Горького) на роботу кафе, яке розташоване у МАФі поряд з будинком, біля магазину «Луксор». Мешканців будинку непокоїть система вентиляції кафе, внаслідок функціонування якої до квартир через вікна та балкони потрапляє чорна кіптява та забруднене повітря, через що перебування у домівках стає нестерпним.

Щоб розібратись із цим питанням на місці, було вирішено провести зустріч з керівником кафе підприємцем Гюндюз Нуреттіном, головою ОСББ «Сокіл 38» Покотило Л.С., начальником відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради Малій Т.М., головним редактором газети «Нова Каховка» Кавуном Є.П., яка відбулась 11 липня 2017 року. На місце конфлікту прийшли і невдоволені мешканці будинку, які висловлювали своє обурення саме кіптявою, яка потрапляє з кафе в їхні домівки, при цьому вони зазначали, що, окрім питання димовідведення, до роботи кафе претензій немає.

Після того, як сторони конфлікту заслухали одна одну, вони дійшли згоди та прийняли рішення врахувати висловленні під час зустрічі зауваження та пропозиції. Власник кафе, підприємець Гюндюз Нуреттін, пообіцяв мешканцям, що здійснить підвищення висоти труби в печі, що працює в кафе, або придбає спеціальний фільтр, аби дим не потравляв до осель.

Найближчого понеділка, 17 липня, з мешканцями будинку №38 по вул.Горького заплановано провести повторну зустріч, про результати якої читачів буде ознайомлено додатково.

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі
виконавчого комітету Новокаховської міської ради Т.Малій

COMMENTS