Корсунчани п’ють сертифіковану джерельну воду

Із давніх-давен людина завжди турбувалася про чистоту водних джерел, шанобливо ставилася до річок, озер, криниць, очищала їх від мулу та упорядковувала. Берегла і леліяла їх, бо добре знала, що вода – основа життя на землі.

Про це NK Online.tv повідомила начальник відділу водних ресурсів Каховського міжрайонного управління водного господарства Лариса Стародубцева.

Чистота та бездоганні смакові якості джерельної води сприяли тому, що народ надавав їм символічного значення: воду вважали живою, тобто особливо цілющою. За народними повір’ями жива вода давала силу, зцілювала рани і повертала до життя.

Кожен хоча б раз у житті пив з джерела. Сьогодні ведуться суперечки про користь і шкоду такої води.

Джерел, в яких дійсно чиста водичка, залишилося не так багато, але вони все-таки є, і знаходяться ці ключі на пристойній відстані від великих міст.

Для того, щоб джерельна вода приносила організму тільки користь, потрібно бути впевненим в тому, що вона відповідає санітарним нормам і вимогам.

Шанують джерела і в селі Корсунка Новокаховської міської ради. Тому з метою забезпечення санітарного благополуччя населення села  було зроблено хімічний аналіз якості джерельної води в лабораторії Каховської гідрогеолого  – меліоративної експедиції. Це дало змогу начальнику лабораторії Тамілі Строговець визначити якість води задовільною. За 14 показниками гранично допустимі норми не перевищені.

Для визначення якості джерельної води, як питної, необхідно звернутися у  лабораторію, що має сертифікат на таке дослідження.

Бережіть своє здоров’я, не пийте воду з неперевірених, сумнівних джерел.

COMMENTS