“Кожен у державі повинен займатися своєю справою” – Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук

“Кожен у державі повинен займатися своєю справою”. На цьому наголосив Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук в ексклюзивному інтерв’ю Військовому телебаченню, передає прес-служба Міністерства оборони України.

“Думаю, що найважче та найгірше для країни вже позаду. Ми вижили, повернулися, і зараз кожен бере участь у відновленні України на ввіреному йому напрямі. Попереду багато роботи, цей шлях не легкий, але він правильний і тільки нам самим треба його проходити. Партнери та сусіди допоможуть нам порадою, проте ніхто цього не зробить за нас.

Коли я навчався у США, американські офіцери наголошували, що їх Збройні сили – поза політикою, кого народ собі обере, тому і служитимуть. Так само і ми – присягали Українському народу: ви, політики, займайтеся своєю справою, а ми – займатимемося своєю. Кожен має робити своє, і тоді ми не просто побудуємо свою країну, а й зробимо її успішною.

Військові діють згідно з присягою, тоді як політики повинні доброчесно виконувати свої обов’язки і не займатися провокаціями. Зараз, коли вони приїжджають до переднього краю і намагаються вести агітацію, військові вже добре розуміють, для чого це робиться. Війна йде вже не перший рік, і вони виросли. Я знаю 99% генеральського і командирського складу Збройних Сил України, усі вони – на своїх місцях. Тому, які б гасла зараз їм не пропонувалися, ніхто на це не клюне.

Хочу згадати слова Уінстона Черчілля: “Демократія – найгірша форма правління, але кращої людство ще не придумало”. Зараз Путін хоче підірвати нас зсередини, адже розуміє, наскільки ми виросли, щоб намагатися зламати нас ззовні. Наша сила – тільки в єдності”.

COMMENTS