КПВВ на адмінмежі планують обладнати кімнатами для роботи правоохоронців АРК

12 липня прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов під час робочої поїздки до Херсонської області зустрівся з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури АРК.

Під час зустрічі обговорювалось питання створення на адміністративній межі з півостровом окремого приміщення для роботи правоохоронних органів Автономної Республіки Крим. В таких офісах можна буде оперативно зафіксувати факти порушення прав громадян, які проживають на тимчасово окупованій території, та надати їм фахові консультації.

Також, Гюндуз Мамедов звернув увагу на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед кримчан, які відвідують материкову частину України.

Окрім цього, прокурор автономії повідомив, що до прокуратури надходить багато звернень щодо неналежних умов на пунктах в’їзду-виїзду. Зокрема, на проведеному напередодні особистому виїзному прийомі громадян, це питання також порушувалося.Андрій Гордєєв зазначив, що при будівництві, на кожному КПВВ з півостровом будуть створені максимально комфортні умови для громадян та роботи правоохоронних органів.Прокоментував подальші плани з облаштування КПВВ і Андрій Гордєєв на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook:

“Провів робочу зустріч з прокурором АР Крим Гюндуз Мамедовим щодо облаштування контрольних пунктів в’їзду-виїзду у Херсонській області, зокрема обговорили можливості створення кімнати прийому громадян, які проживають на окупованій території, правоохоронними органами Криму. Саме в таких офісах можна буде оперативно зафіксувати факти порушення прав громадян та надати їм фахові консультації.

Нагадаю, 4 липня Кабінет Міністрів України погодив виділити майже 106 млн грн на будівництво тимчасових КПВВ на тимчасово окуповану територію Криму для автомобільного сполучення «Каланчак» і «Чонгар». Відповідно до прийнятої постанови, будівельні роботи планується почати і завершити у 2018 році, кошти виділятимуть з резервного фонду бюджету.”

COMMENTS