Кращі спортсмени Херсонщини отримають грошову винагороду

З метою відзначення здобутків херсонських спортсменів на Х Всесвітніх іграх та ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх облдержадміністрацією було запропоновано спрямувати залишок коштів обласного бюджету у сумі 225,0 тис. грн, передбачених для виплати щомісячних стипендій, на встановлення одноразових стипендій херсонським спортсменам – призерам Х Всесвітніх ігор та ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор, повідомляє прес-служба ХОДА.

Рішення про виділення коштів спортсменам одразу після змагань, а не наприкінці року було підтримано членами координаційної ради з питань розвитку фізичної культури і спорту в області одноголосно.

«Тільки шляхом заохочень, таких як надання грошових стипендій, ми зможемо додатково стимулювати спортсменів Херсонщини до нових звершень», – зазначив заступник голови ОДА та голова координаційної ради Андрій Балонь.

Згідно з програмою щодо запровадження обласних стипендій  за вказані спортивні результати передбачено виплату одноразових стипендій спортсменам та їх тренерам, зокрема: спортсменам Дубіні Віталію – 50 тис грн; Просторову Миколі – 30 тис грн; Максименко Марині – 15 тис грн; Кисильовій Юлії – 60 тис грн. А також трьом тренерам у розмірі 70 тис. грн.

COMMENTS