Кримінальні новини Нової Каховки

Сьогодні крадіжки усього, що погано лежить і не охороняється, є чи не основною частиною звернень до чергової частини Новокаховського відділу поліції, повідомляє собкор “НК онлайн“.

Результат пошуку зображень за запитом "затримано крадіїв"Так, за минулу добу біля будинку № 170 на проспекті Дніпровський зникло чотири каналізаційні люки. А за адресами Затишна, 13 та Перемоги, 22 в телефоних каналізаційних люках вирізано кабель загальною довжиною 50 погоних метрів.

Охороною супермаркету “Торба” в різні періоди часу затримано трьох осіб, які намагалися винести безоплатно продукти харчування. Одного з них зацікавила кава вартістю 200 грн., іншого – дві банки червоної ікри загальною вартістю 250 грн. Усіх трьох любителів дармовщини передано працівникам поліції.

А ось особу, яка в Дніпрянах викрала з цеху виготовлення ковбаси 2о виробів готової продукції, поки розшукують.

У новокаховчанки Ольги Г., яка мешкає на вул. Горького, шахраї викрали з банківської картки 1315 грн. Цій події передував телефонний дзвінок від так званого працівника “Райфайзен Банк Аваль”, який шляхом довіри заволодів усіма даними карткового рахунку потерпілої.

Аналогічна ситуація відбулась із новокаховчанином Максимом А., який мешкає на вул. Букіна. У нього шахраї поцупили з картки” Альфа-Банку” 1850 грн.

Мешканець Миколаєва Олег К. звернувся до поліції з заявою про викрадення невідомою особою з його куртки мобільного телефону під час перебування його на автовокзалі у м. Нова Каховка.

COMMENTS