“Курортні пригоди” на Джарилгачі продовжуються…

29 липня о 18:50 до служби порятунку Херсонської області надійшла інформація про зникнення двох людей у Скадовському районі поблизу острова Джарилгач. Чоловік та жінка на маломірному судні з веслами подорожували біля острова.

DSCN8002.JPG

Про своє пересування вони повідомляли матері. Близько 18:00, зв’язок з відпочиваючими зник. Останнє повідомлення містило зміст про те що їх відносить у відкрите море.

Відразу було підготовлено до виходу у море для пошукових робіт пошуково-рятувальний катер-5 РВ ГУ ДСНС Скадовського району. Також інформацію про подію оперативно передали у Азово-Чорноморське управління ДПСУ та КП “Морська пошуково-рятувальна служба”.
О 19:36 год. на зв’язок вийшла зникла жінка та повідомила, що вони з братом знаходяться на о. Джарилгач, живі, здорові та допомоги не потребують. Відсутність з ними зв’язку пояснила тим, що мобільні телефони розрядилися.
Із чоловіком та жінкою рятувальники провели бесіду виховного характеру. Їх матір, яка заявила про їх зникнення, відразу повідомили про знайдення загублених.

 Головне управління ДСНС України у Херсонській області нагадує, що перед виходом у відкриті води треба обов’язково повідомляти Державну прикордонну службу та Службу порятунку 101. Відпочиваючі повинні суворе дотримуватись правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах. Відповідально ставитись до своїх дітей, стежити за ними, як у воді, так і на побережжі. Пам’ятати, що безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Ні в якому разі не заходити у воду в штормову погоду, не зловживати під час відпочинку вживанням спиртних напоїв і завжди дослухатись до порад рятувальників.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

COMMENTS