Літні канікули – час пригод у музеї історії міста!

Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Розпочалися довгоочікувані канікули. Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, друзів, різноманітних розваг.

Традиційно в червні місяці учні проводять свій вільний час у пришкільних таборах. У кожному таборі школярі відпочинок поєднують з розважальними та пізнавальними заходами. Щоб краще знати історію рідного краю діти відвідали музей історії міста Нова Каховка, в якому ознайомилися з періодом будівництва ГЕС та становлення міста, розвитком промисловості, сільського господарства, науки, культури, спорту.

Цікавими та повчальними, під керівництвом екскурсовода музею Наталії Ільницької, пройшли віртуальні екскурсії містом «Сторінками історії рідного міста», екологічна мандрівка «Сім природних чудес України та Херсонщини», подорож у часі «Школа моєї бабусі» на якому учні разом із вчителями практикувалися у написанні слів на глаголиці, кирилиці та старослов’янській мові за допомогою ручки з пером і використовуючи чорнильницю непроливайку. Кожний тематичний захід був по-своєму цікавим і супроводжувався веселощами, сміхом, конкурсами, змаганнями, цікавими ідеями.

Відвідання музею історії міста вже давно стало невідємною частиною відпочинку дитлахів з пришкольних таборів відпочинку Нової Каховки та оточуючих насленних пунктів області. Цей рік не став виключенням з цього правила.

Протягом червня музей історії міста відвідали 356 чоловік. Це учні загальноосвітніх шкіл №2, №3, №4, №10, гімназії та Станції юних техніків. Завітали до музею історії міста також учні з міст Берислава, Каховки та смт. Новотроїцьке.

 

 

COMMENTS